2013 m. liepos 5 d., penktadienis

Yaroslava + Inga = nauji batai

Tokie dalykai atsitinka, kai atvažiuoja į svečius kokia gera draugė vėlėja iš užužjūrio ir svečiuojasi savaitėlę kitą. Šiemet vėl apsilankė Yaroslava Troynich, reikia pripažinti, Yara po truputį tampa tikra Lietuvos fane, man šiek tiek tokia meilė keista, juolab žinant, kad Yara - profesionali kelionių žurnalistė, aplankiusi ir aprašiusi kelionių žurnalams daugiau nei 50 šalių. Jai pačiai visai nekeista - Yaroslava sako, kad mūsų šalyje puikus malonus klimatas, graži ir švari gamta bei skanus kokybiškas maistas.
taigi iš pradžių bųna daug kalbos, vėliau  įninkome į skanų lietuvišką maistą iš daržo - šiemet buvo braškių uogienė su mėtomis ir pipirais, braškių tortas su maskarpone, švieži mano pačios gaminti sūriai su čiobreliais, aviena ir veršiena visokiais pavidalais.
Likus kelioms dienoms iki Yaros išvykimo, supratome, kad gi nieko nenuvėlėme, gal gi reikėtų kažką.
Pasiūliau Yaroslavai pasinaudoti ką tik gauta dėže įvairiausių padų, odų, priedų bei vilnų ir štai turime 2 poras naujų batukų. Juodus batelius pabaigėme siūti koks pusvalandis iki Yaros išvykimo - kaip visada, paskutinę minutę viskas.1 komentaras: