2011 m. sausio 18 d., antradienis

Suzanos rožinė svajonė. Felted slippers SUSAN'S PINK DREAM


Visu pirma, turiu "padėkoti" Lietuvos paštui kurio dėka, visas mano darbas nuėjo perniek - siunta kažkur klaidžioja iki šiol, o Siuzana vis dar svajoja rožines svajones... Svajoja ir svajoja ..

6 komentarai:

 1. Nežinau, kas man gražiau ar rožinė svajonė ar svajonių durys..... Tik žinau,kad turiu dar vieną priežastį nemėgti mūsų pašto, negana to, kad pas mus mieste susiraukėlės baisiausios dirba, tai dar ir iš žmonių svajones atima:(((
  Siuzana, laikykis:)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Super pomysł- filcowe baleriny. Kolor jak dla księżniczki. Do tego przypruszone śniegiem.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Apie paštą galiu pasakyti tiek gerų ždodžių, tiek nelabai. Jeigu siuntinys registruotas, taijį galima pagal registracijos Nr. atsekti post.lt, tik jei siunta tarptautinė, tai matosi paskutinis Lietuvos paštas, ar pasiekė kitą šalį reiktų žiūrėti čia http://www.worktrace.com/indexV1.jsp?refresh=1295419533776, pasirinkti Lietuva. Nors gal aš čia nieko naujo ir nepasakiau. O Siuzanos rožinė svajonė iš ties labai graži, lengva, romantiška, tikiuosi, kad ji pagaliau psieks adresatą.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Che meraviglia di pantofole e di foto!
  Giulia (quella che, dopo averti promossa ovunque, non ha potuto frequentare il tuo corso quando sei venuta in Italia!)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Brangi Ingute:) Noriu įteikti tau apdovanojimą- Stylish Blog Award (atbėk pas mane į namučius ir pasiimk jo nuotraukėlę) Juos, net du gavau iš Sypseniki ( http://mano-laimes-trupinelis.blogspot.com/ ) ir Aurelijos ( http://kitokie-amatai.blogspot.com/ ). Manau, kad tavo blogas yra labai stylingas, tavo nuotraukos labai stylingos, aplamai, tai ką kūri, labai stilinga:) O ir tavo gyvenimo stilius mane žavi:)
  Priimdama apdovanojimą turi pasakyti 7 tiesas apie save ir išvardinusi 15 blogų kurie tau patinka perduotį šį, stilingo blogo apdovanojimą jiems visiems:)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Ech kaip gaila, kad Jūsų siunta dingo ir šie nuostabūs bateliai taip ir nepasiekė gavėjos. Manau, kad tai tikrai būtų ją labai pradžiuginę.

  AtsakytiPanaikinti