2010 m. rugsėjo 24 d., penktadienis

Kaip ten Italijoje?...Jei perfrazuoti mano mėgstamiausio filmo herojų (beja kalbėjusį apie Ispaniją), turėčiau atsakyti - Ech Italija... cha cha cha.. Saulė! Žmonės!  Vynas! Maistas! ir dar milijonas visko.
Buvo tikrai gera :)
Kas nežino apie ką aš čia kalbu, pasakysiu, visai nesenai grįžau ir trumputės kelionės į Italiją, kur mokiau itales veltinio amato... Mokiau, šituo atveju, netinkamas terminas, mat velti jos puikiai moka ir dauguma velia daug daugiau metų anei aš... aš jas mokiau velti avalynę.
 Puiki kelionė, geros mokinės, tikrai neblogai padirbėjom - privėlėm nemenką kiekį veltinių, gal kokias 25 poras? Pavargau.. 11-12 temperamentingų italių - nejuokas. Bet puiki užsiėmimų vieta - senas vienuolynas, beproto skanus maistas, nerealiai smagus ir skanus gurmaniški afterpart'čiai ir t.p  greitai atstatydavo jėgas.
Žinoma, kelionė ir mokymai nebūtų buvę tokie puikūs jei ne Ruth Baumer organizacija, ji taip pat nereali gidė, dėkui jai,  bei geroji Martina, puikiai vertusi mano greitakalbę į italų kalbą + paaiškindavusi visus terminus, mat ir pati yra profesionali veltinio amatininkė .
daugiau nuotraukų čia ir čia
aiškinu... ant rankos italų kalbos "špargalkė"
mano geroji Martina
Tikra Milano ponia Marinella
oooo Marija Gracija - jos tobulas skonis


galvojam naują dekoravimo būdą

Martinos  sugalvota ir nuvelta pora... mano tik technologija :)

2 komentarai: