2012 m. liepos 25 d., trečiadienis

Sekmadienio ataskaita arba ką mes nuspendėme dėl asociacijos..

Neaprašinėsiu detalių, pačios įtariat kad viskas buvo puikiai - lyg užsakytas oras sekmadienį, būrys vėlėjų, visos pasipuošusios gera nuotaika, daug skanių pyragų, pyragėlių, tame tarpe tokių egzotiškų, kaip pyragėliai su stirnieną (prisipažinsiu, negavau anei vieno) , milžiniškas Ritos pyragas, kažkoks nerealiai skanus a la Napaleonas (prisipažinkit , kas atvežėt ir iš kur gavote, tokio skanaus dar neteko ragauti), sumuštiniai su ikrais ir taip toliau... kažko, aš vis apie maistą ir apie maistą.. :) įdomu, kodėl? ;) Nesvarbu, gerai buvo visoms ir visiems, vaikai dūko ir siautė, mamos posėdžiavo, keli vyrai neliko nuošalyje.
Taigi, o ką nusprendėme?
Visų pirma apsvarstėme veltinio vėlėjų asociacijos tikslus, minusus ir pliusus.
Tada balsavome, ar mums tokios reikia.
Nubalsavome vienbalsiai - TAIP!
Тuo to momento mūsų būrelis (o taip pat tie, kurie nepatingėjo, ir kažkokių būdų perdavė balsuojantys už) tapo steigiamuoju asociacijos komitetu.
Apsvarstėme įstatus, valdymo organus, priėmimą, išstojimą, išmetimą (  :) paskyrėme Brigitą Taikos teisėja) , gerokai padiskutavome dėl pavadinimo, rinkomės iš 3 siūlomų, dauguma nubalsavo už "Lietuvos veltinio vėlėjų gildija". Ilgokai diskutavome dėl kokybės ženklo. Palikome klausimą atvirą...
Ir viskas... :)
Išsiskirstėme, dabar kažkas rašo protokolą, kažkas ruošia steigėjų sąrašus bei įstatus, kai paruošime, viską užregistruosime - oficialiai paskelbsime ir pradėsime priiminėti narius.
Ir svarbiausia.. Veltinio  amatininkų žinoma yra daug daugiau anei buvo susirinkę 2012 liepos 22 d. Paliesio kaime, todėl nutarėme, kad dabar esama valdyba galios iki sekančio narių susitikimo, kuriame mielai išsirinksime naują valdybą, taip pat padiskutuosime dėl įstatų, kokybės ženklo, ir nubalsavę, ką norėsime, tą ir pakeisime. Svarbiausia padaryti pradžią, kad kalbos vėl neliktų tik kalbomis.3 komentarai:

 1. Labai smagu buvo skaityti:) Itariu apie kuria Rita rasete (jos piragai pasakiski) :)Ka gi, laukiam protokolo ir skubam istoti jei priimsit!! Valio!!!
  Pagarbiai Wool Shred:)

  AtsakytiPanaikinti
 2. O taip istoti taip niekas nepapasakos? Ar cia ne visiems galima?:(

  AtsakytiPanaikinti
 3. :) nu vat kokie smagus dalykeliai vyksta ,veltiniu bureliai..:) tik kai labai daug neinternauju tai net nezinojau:)šaunuoles - entuziastes veltiniukes! smagu butu sudalyvaut:)

  AtsakytiPanaikinti