2012 m. vasario 21 d., antradienis

Ne į temą

Sugedo skalbimo mašina, et tebunie, vienu nemalonumu daugiau ar mažiau, hmm.. po namudinio remonto šiaip ne taip pavyko sutvarkyti centrifugos funkciją, o ko man daugiau reikia? :) nieko, iki kol nebus kuom rengti šeimos :)
Truputuką blogiau, kad sugedo ir fotoaparato kortelė, lieka tikėtis, kad visas ten buvusias foto išsaugojau kažkur kitur,  o  kol neišvažiuosma iš savo kaimo iki kokios nors civilizacijos - nuotraukų nebus. Hmm gaila, ant radiatoriaus jau kelios dienos laukia nauja pora :) o tvartelyje naujas "juodas juodas kaip angliukas, striukas bukas" škudžiukas!
Bet nuotraukų nebus.Laikinai :) Iki civilizacijos.
Ta proga "įmesiu" porą nuorodų, skiriu jas pažystamai,  kolegei, kuri, (šiukštu!!!!) laikinai atidėjusi vėlimą, išvyko atostogauti, o svarbiausia,  iki atostogų reikia nuskristi, tikiuosi skrydis ne per Vokietiją, ten streikuoja avialinijų darbuotojai  ir... atostogos būtinai turi būti vėjuotos, šiltos ir šlapios.

taigi NR1.
NR2
Kaip prišaukti vėją, suderinant  malonumą su malonumu. Prisipažinsiu, šito filmuko nežiūrėjau, nežinau, geras jis ar blogas, o kam man pačiai dabar vėjas? ir taip šalta čia ... brr..
Nieko nesupratote? Buriuotojai sako - kai vėjo nėra, reikia trinti hmm.. kaip čia gražiau pasakius, moters krūtinę, tada vėjas turėtų atsirasti. O kam be reikalo trinti, jei galima trinti su reikalu - pvz veliant suknelę!

NR3
Kaip prisišaukti vėją, suderinant naudą su nauda, jei "maloniuoju" būdu nepavyko. Šitą aš pati žiūrėsiu pavasarį, prieš avikirpį... Vėl nieko nesupratote? Tie patys buriuotojai liepia kirpti plaukus, jei prišaukti vėjo trinant ... nepavyko!
Taigi, Rasa, gerų atostogų!

O kas mums čia lieka, neišvykusiems gaudyti šilto vėjo ir bangų? Tik sniegas, šaltis, blynai, brrr.. žiema žiema bėk iš kiemo! Vakar gavau apdovanojimą, dabar privalau susiimti ir perduoti apdovanojimą toliau.  O prieš porą dienų gavau ežerą, ir man visai negaila, kad ežеrаs (mano) tik skaitmeniniame formate. :)

Su užgavėnėmis!

2 komentarai:

  1. Cha chaaa :))) Smagiai nustebau įlindusi pavartyti įdomius dalykus:) dėkui, atostojos jau atostogaujasi, ryanairas irgi visai geras reikalas.
    Suknelių matyt bent pradžiai priglostyta buvo pakankamai - puuučia. Be hidriako niekas iš kompanijos nelipa į vandenyną (gaila vaikam neįgijau dar). Pagal prognozes ryt vėjas išsijungs, bus galima gal ir tas sukneles pagal antrą paskirtį panaudoti.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Patrynėt jau, sunkių jau yra - vėją įjungė? et , ko man cia nevelt,netrint kad tik išjungtų pas mus...

    AtsakytiPanaikinti