2011 m. kovo 16 d., trečiadienis

Maskva Maskva

Jau savaitė, kai aš esu namie. Už kelių dienų man reikia skristi i Piterį, atrodo, aš išsimiegojau, šiek tiek atstačiau jėgas gerdama šviežią klevų sulą (taip, taip, ji jau teka), surikiavau mintis ir pagaliau galiu parašyti apie Maskvą.
Kaip ir turėjo atsitikti – Maskva mane pribloškė.  J
Neįtikėtinai didelis megapolis su vosokeriopomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis – nepasakosiu apie tai, nuvažiuokite patys :) man buvo įdomu stebėti žmones viešose vietose, jie  užsidarę savo mažoje erdvėje, taip neįtikėtinai  moka atsijungti nuo aplinkos, kas skaito, kas miega, porelės bučiuojasi lyg nieko nebūtų aplink J lyg jie vieniši vaikščiotų jūros pakrante, tik tuo metu jie leidžiasi užkimštu žmonėmis eskalatoriumi, arba beprotišku greičiu skrieja kažkur po Maskva sausakimšame metro vagone, aš negaliu viena pastovėti isikibusi į kažką metalinio stabilaus, o jie dviese savo pasaulėlyje džiaugiasi jausmais, sinchroniškai svyruoja pirmyn atgal pirmyn atgal J.  + metro stočių grožis = megapolio romantika J
Dabar aš galvoju, kad kontrastai yra gerai, kai nuolat gyveni vienkiemyje grynas oras ir tyla tampa nepastebima kasdienybe, nevertini šito kaip turto, o Maskva - geras šaltas dušas, po savaitės TEN, ČIA vėl tampa rojumi J

Bet po savaitės ČIA, turiu prisipažinti , kad su nostalgija prisimenu TEN J
Man labai patiko mano pačios MK ir jų dalyviai, kasdien nuo ryto iki vakaro mes intensyviai, energingai dirbome, visos dalyvės, neapsiverčia liežuvis jų vadinti mokinėmis, mat nekurios iš jų buvo kietos meistrės, visos visos jos su didele energija nuo ryto iki vakaro kūrė, klojo, vėlė, domėjosi ir pačios dalinosi.
Aš negaliu pasakyti, kad tie puikūs darbai tik jų, negaliu pasakyti, kad jie mano, jie visų mūsų, tokie darbai gaunasi tik dirbant kolektyviai. Buvo padaryta tokių visokeriopai gerų darbų, kad man norėjosi begėdiškai pasisavinti ir juos,  ir idėjas,  ir autorystę. Gal ir gerai, kad aš pati nepadariau foto, kažin aš būčiau susilaikiusi ir nepakartojusi kažko :)
Aš labai džiaugiuosi MK Maskvoje, per šitas 5 dienas aš pati išmokau labai labai daug, pastūmiau save kokiu pusmečiu pirmyn, aš  sutikau puikių žmonių, gerų veltinio meistrų, aš tikiuosi, mes palaikysime ryšius.
Keletas atsiliepimų ir foto
Ir žinoma, aš nuoširdžiai dėkoju organizatorėms..


p.s Я постараюсь  написать на русском языке

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą