2009 m. spalio 14 d., trečiadienis

Katukai - Murkė, Rainė ir...

Retai veliu tokias "tipažines" šlepetės, mat darant tokias, ganėtinai sunku išvengti naivumo, banalumo.. Bet dabar be galo pamėgau maišyti skirtingas skirtingų gyvulių vilnas, išgaut pūkuotus gyvus paviršius, kurie tinka pvz. vaizduoti katėms :) o nuvėlusi didžiulį malonumą patyriau tiesiog merkdama pirštą į dažus ir piešdama kačių snukučius.
Veliant šitas, didelę itaką padarė mūsų sodybos gyventojos vienos vados seserys Murkė ir Rainė, jos yra visiškai skirtingos ne tik išvaizda, bet ir charakteriu - pūkuota , draugiška murkianti Murkė, matyt ne tik jos išvaizdoje bet būde daugiau atspindi kažin kokio tai naminio gal persiško protėvio genai, o štai lietuviškai raina kieminė Rainė eina ir daro ką nori, ji išdidi ir neparsiduodanti už glamones. Beja, teko nemenka gabala skanios  mesytėsjoms už pozavimą sumaitint, nes už kačių maistą jos nepozavo. Gudrios.
Manau, nuvelsiu panašias ir didelei kačių mylėtojai savo  krikštomotinai fėjai :)


2 komentarai:

  1. O čia tai geras :). Tiktai įsivaizduoju, kaip mano katinas tas uodegėles pelėmis palaikytų :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. mano katė šių katelių uodegėlių pelėmis nepalaikė:) Kai tik buvo išpakuotos ir pateiktos susipažinimui, apžiūrėjo, apuostė ir supratusi, kad tai menkos konkurentės nuėjo savais keliais. Bandė kokį kartelį krimstelti ūsus bet ir tie liko savo vietoje. Taigi, kas vakarą grįžusi iš darbo įsispiriu į be galo patogias ir šiltas kateles ir smagiai bimbinėju po namučius. Ačiū mielai dailininkei, už tokias nuostabias kateles. Kad ir modeliais buvo Jūsų augintinės, bet jos be galo panašios į mūsų namų puošmeną - katę Rusmę. Tie daugtaškiukai po Jūsų katelių vardų greičiausiai vieta jos vardui:) Ačiū Jums dar kartą ir sėkmės kuriant bei džiuginant žmogiukus savo nusotabiais darbais.
    Pagarbiai, Rasa Kazlauskienė

    AtsakytiPanaikinti